HAKKIMIZDA

İstlink 2013 yılında kuruldu. Ekibimiz, haberleşme sistem yazılım geliştirme ve donanım tasarımı, RF mühendisliği, sayısal işaret işleme ve gömülü sistemler alanlarında Kuzey Amerika’da 20 sene civarında tecrübeye sahip grup liderlerinden ve tüm projelerinde mükemmelliğe ulaşmaya çalışan, azimli ve heyecanlı tasarım mühendislerinden oluşmaktadır.

 

Uzmanlık Alanımız

İstlink, Telekom ve Savunma sanayine yönelik kablosuz ve kablolu haberleşme yazılım ve donanım sistemleri, RF mühendisliği ve gömülü yazılımların tamamen geliştirilmesi konularında özelleşmiş öncü bir tasarım ve üretim firmasıdır.

Temel faaliyet alanımız ticari (5G, LTE, Wi-Fi, GPS, 3GPP, GSM) ve askeri elektronik ve haberleşme standartlarına uyumlu anahtar teslim ürün geliştirmektir. Bu geliştirme süreci ilgili standardın incelenmesinden başlayıp, sistem mimarisinin tasarımı, sistem simülasyonu, komponent özelliklerinin belirlenmesi, L1, L2, L3 yazılım ve algoritmalarının geliştirilmesi, bu algoritmaların farklı gömülü sistem ve işlemcilerde (FPGAs, DSP, ARM) gerçekleşmesi, PCB tasarımı ve saha ortamında prototip ürünlerin test edilmesi ve entegrasyon işlemlerini kapsamaktadır.